ساری,گاهنوشتهای محمود زارع:نقل از اینجا ؛ دستگاه امنیتی در قلیوبیه گزارش داده است « علی ونیس» به همراه یک دختر23 ساله به نام "نسرین . م . ا " هنگام ارتکاب عمل منافی عفت مشاهده شد و پس از حضور عناصر امنیتی ونیس به آنها گفت دختر دانشجو نامزد اوست و دچار خستگی شدید شد بنابر این در وسط راه توقف کرد تا صورت او را با آب بشوید.

شبکه خبری العربیه در این باره اعلام کرد: «علی ونیس» نماینده سلفی در پارلمان مصر به اتهام ارتکاب عمل منافی عفت عمومی با یک دختر دانشجو در یک جاده عمومی در استان قلیوبیه تحت پیگرد قرار گرفت.بر اساس گزارش منابع خبری دادستانی مصر روز شنبه از پارلمان مصر خواست مصونیت دیپلماتیک این نماینده سلفی را لغو کند.

العربیه افزود: روزنامه "روز هفتم" اعلام کرد دادستانی دستور داده است «علی ونیس» و دختر دانشجو به اتهام ارتکاب عمل منافی عفت عمومی در داخل خودرو در جاده اسکندریه بازداشت شوند.

دستگاه امنیتی در قلیوبیه گزارش داده است «علی ونیس» به همراه یک دختر23 ساله به
نام "نسرین . م . ا" هنگام ارتکاب عمل منافی عفت مشاهده شد و پس از حضور عناصر امنیتی ونیس به آنها گفت دختر دانشجو نامزد اوست و دچار خستگی شدید شد بنابر این در وسط راه توقف کرد تا صورت او را با آب بشوید.

شبکه العربیه همچنین در ادامه افزود: استان قلیوبیه روز گذشته شاهد تظاهرات هواداران حزب سلفی "نور" بود. آنها دستگاه امنیتی را به تلاش برای شایعه پردازی علیه سلفی ها متهم کردند. ونیس نیز در بیانیه ای این اتهام را "دروغ محض" خواند و تاکید کرد برای کمک به دختر دانشجو در وسط راه توقف کرده بود اما ناگهان نیروهای پلیس خودروی وی را محاصره کردند. حزب نور گزارش پلیس و اظهارات شاهدان را بررسی کرده اما تا کنون موضع خود را اعلام نکرده است.

علاقمندان برای مشاهده کیلیپی که به شیخ «علی ونیس» مربوط می شود، می توانند به آدرس اینترنتی ذیل مراجعه کنند:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=dCj5kdfT3lMتوجه: استفاده از تصویر برای سایتها و وبلاگها بدون انجام تغییر آزاد است؛ کپی برداری از متن با ذکر نام و درج لینک بلامانع میباشد. برای تبادل لینک بعد از برقرای لینک تارنمای ما؛اطلاع دهند تا بررسی شود.